Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

 

         Erhan Grup Şirketleri; Küçükçekmece halkalı'da 2000 yılından itibaren tekstilin her alanında faaliyet gösteren, imalat, kroşeta süs dikişleri ile sektöre başlayan bir kuruluştur. 2002 yılından itibaren tekstil dikiş makinaları alanında tekstil sektörü deneyimi ile işe başlamış olup kısa sürede sektörün büyük distribütörlerinin büyük toptancısı haline gelmiştir. İmalatı bilmenin faktörü ile tekstil makinaları alanında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına , şirketini sektörün en öde gelen gruplarından biri haline getirmek amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.

         Deneyimli kadrosu , işi iyi bilen şirket ortakları ile Erhan Grup Şirketleri adı altında siz değerli müşterilerimize otomotiv, inşaat ve tekstil aksesuarları alanlarında hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır.

 

MİSYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyada tekstil makine İhtiyaçlarını yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek. Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak.

 

 

VİZYONUMUZ

Hedefimiz ; Tekstil , Otomotiv ve İnşaat sektörlerinin en iyilerinden olmak, kalite ve her alanda ihtiyaçlara cevap vermek ve ithalat- ihracat dallarında yol kat etmektir.

 

***EMEKLE YAPILAN HER İŞTE HİZMET KAÇINILMAZDIR.***

 

ERHAN GRUP ŞİRKETLERİ